O společnosti

Co by Vás mohlo zajímat o společnosti Karlow-Karlshof a.s.

Aktuality

Aktuální vývoj společnosti a jejích hlavních dodavatelů

Reference

Reference od našich zákazníků

Videa

Produktová videa a videa o společnosti

„ZDRAVÉ KOŘENY NESOU BOHATOU KORUNU“ - tak by se dalo charakterizovat úspěšné šestnáctileté působení společnosti Karlow-Karlshof a.s. na českém trhu.


Akciová společnost Karlow-Karlshof a.s. byla založena v roce 1999 a od svého počátku se zaměřila na prodej a servis profesionálních strojů a zařízení pro zpracování biomasy a dalších profesionálních strojů využívaných v lesním hospodářství, zemědělství a komunálních službách. Je výhradním dovozcem společnosti JENZ a WESTTECH, a dále se pak specializuje na výrobky společností FENDT, AHWI a HUFGARD.

Špičková kvalita a odolnost strojů věhlasných světových značek spolu s nepřetržitě se inovujícím portfoliem zařadily firmu Karlow-Karlshof a.s. mezi přední společnosti ve svém oboru. Síla společnosti Karlow-Karlshof a.s. je postavena na řešení individuálních požadavků zákazníků zpracovaných na míru a to s maximálním ohledem na hospodárnost provozu. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis a zaškolení operátorů. Dodávky kvalitních strojů, originálních náhradních dílů a odborné poradenství jsou v naší společnosti základním předpokladem pro budování dlouholetého vztahu se zákazníkem.

Společnost Karlow-Karlshof a.s. je však zajímavá ještě jedním aspektem, který výrazně ovlivnil a nadále ovlivňuje její charakter. Sídlo společnosti je situováno v prostorách historického dvora Karlov, v Roztokách nedaleko hradu Křivoklát, a podle původního názvu tohoto dvora získala společnost i své jméno. Dvůr Karlov patří stavebně a architektonicky mezi nejpozoruhodnější stavby svého druhu v Čechách a jeho neobvyklý kruhový půdorys ho řadí mezi unikáty i v celoevropském měřítku. Celý objekt dvora i ostatní přilehlé zemědělské budovy jsou tak právem zařazeny mezi kulturní památky ČR. Aby společnost vdechla této historické památce život, nejenže ji začala postupně rekonstruovat, ale obnovila i tradici hospodaření na okolních pozemcích.

Momentálně tak společnost obhospodařuje cca 500 ha zemědělské půdy, které ke dvoru Karlov přiléhají. Praktické zkušenosti, které si vedení společnosti ze zemědělské činnosti odnáší, jí přibližují potřeby a praktické problémy konečných uživatelů hospodářské techniky, a pomáhají jí tak vylepšovat vlastní služby při prodeji a servisu společností prodávaných strojů. Společnost Karlow-Karlshof a.s. tak vlastním hospodařením získala neocenitelnou zkušenost s tím, jaký druh a rozsah služeb svým zákazníkům nabídnout, aby dokázali potenciál jimi zakoupených strojů maximálně využít k dosažení co nejlepších dlouhodobých výnosů.